Yatırım Eğitimi’20

Yatırım Eğitimi’20

Ünlü ekonomistler ve akademisyenlerden Yatırım Eğitimi almaya hazır mısınız? Koç Üniversitesi Ekonomi Kulübü’nün bu yıl 6.sını düzenleyeceği Yatırım Eğitimi’20 6-7-8 Mart tarihlerinde Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü , Sevgi Gönül Merkezi’nde düzenlenecek.Tanıtım ve Sosyal Medya destekçisi olduğumuz bu organizyona katılımınızı Bullekon Ailesi olarak  tavsiye ediyoruz ve kendinizi yatırım alanında geliştirebilmeniz için büyük bir fırsat olarak görüyoruz.

İlk olarak Yatırım Eğitimi’ni düzenleyen  Koç Üniversitesi Ekonomi Kulübü’nü kısaca tanıyalım.

Koç Üniversitesi Ekonomi Kulübü

2010 yılında kurulan kulüp misyonunu ‘’Dünya’nın çok hızlı değiştiğinin ve ekonominin verimli kaynakların faydalı kullanımı olduğunun  farkındayız. Bu sebeple partnerlikler, etkinlikler ve projeler ile maddi ve manevi tüm kaynakları en  verimli şekilde kullanmak için çalışıyoruz.’’ olarak belirlemiştir. Vizyonunu ise ‘’Yaratıcı, sürdürülebilir, eleştirel ve öğrenme odaklı yaklaşımımızla sadece Koç Üniversitesi’nin değil, Türkiye’nin Ekonomi Kulübü olmayı amaçlamaktayız.’’ olarak belirlemiştir. Koç Üniversitesi Ekonomi Kulübü yıl içinde,  Kariyer Okulu, İş’te Kadın, Econtalks, Private Equity Summit, Invest Academy gibi bir çok etkinlik düzenlemektedir.

Koç Üniversitesi Ekonomi Kulübü hakkında detaylı bilgi almak için sitesini ziyaret edebilirsiniz; Buraya Tıklayınız.

Yatırım Eğitimi’20

Misyon: Türkiye’nin önde gelen iş adamları ve kadınları ile öğrenciler arasında bir köprü görevi görerek, geleceği şekillendirmek gençlere ilham vermek, yol göstermek.

Vizyon: Türkiye’nin önde gelen iş insanları ile öğrenciler arasında bir köprü görevi görerek, geleceği şekillendirmek gençlere ilham vermek, yol göstermek.

6-7-8 Mart tarihlerinde Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü , Sevgi Gönül Merkezi’nde düzenlenecek olarak Yatırım Eğitimi’20 organizasyonunu gelin birlikte inceleyelim.

Neden Katılmalıyım?

Garanti BBVA ve İş Bankası sponsorluğunda düzenlenecek olan organizasyon 3 gün sürecek ve 12 Seminer, 1 panel ve 6 workshop düzenlenecektir. Bu organizasyona katılarak yatırım konusunda birçok bilgi sahibi olacaksınız. Gayrimenkul Yatırımlarının Geleceği, Kriptoparalar & Dijital Dönüşüm,Temel Analiz, Küresel Piyasalarda Gelişmeler, Fintech, Türkiye Ekonomisi’nin Geleceği, Para Piyasaları ve Mali Politikalar, Yatırım Stratejileri, Algoritmik Trading, Risk Yönetimi gibi yatırım yapmanın temelini oluşturan konuları, gelecekte paranızı nasıl yöneteceğinizi ve finans sektörüne nasıl gireceğinizi 3 gün içerisinde alanında uzman kişilerden öğreneceksiniz.

Bu etkinliğe katılmanız halinde;

  • 12 seminer, 1 panel ve 6 workshop’a katılacaksınız.
  • Koç Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı imzalı, aldığınız eğitimleri belirten Yatırım Eğitimi’20 katılım sertifikası alacaksınız.
  • 3 gün boyunca sabah ve öğlen yemekleri
  • 3 gün boyunca fuaye alanında doyasıya vakit geçirebileceğiniz standlar ve ikramlar
  • Katılımcılar ile birebir ilgilenen rehberler ile tanışacaksınız.

Konuşmacılar

Yatırım Eğitimi’20 aynı zamanda konuşmacıları ile de öne çıkan bir organizasyondur. O zaman Hepinizin merak ettiği soruya gelelim. Biz bu konuları kimlerden öğreneceğiz?

Ve daha fazlası sizlerle Yatırım Eğitimi’20 de buluşacak.

Nasıl Katılabilirim?

Organizasyon biletleri ücretli olup, sınırlı sayıda bilet bulunmaktadır.

Etkinlik ücreti: 150 TL

Ödeme ve Kayıt Linki: Buraya Tıklayınız.

Özel Finans İpuçları Alın
Finans alanında daha profesyonel olmak için bizlerden e-posta alın.
icon

Yorumlara Kapalıdır.