FİNANS REKLAMI BULLEKON ÜZERİNDE

Markanızı bağlayın ve Türkiye çapındaki Finans meraklıları topluluğumuzla hedef kitlenizi büyütün .

bullekonreklam

Neden Bullekon ?

2018 yılında kurulan Bullekon, Türkiye’nin en güvenilir finans ve veri otoritesi haline geldi. Markanızı finans meraklıları topluluğumuza bağlamak için bizimle birlikte çalışın.

0 K
Ort. Aylık Sayfa Görüntüleme Sayısı
0 K
Ort. Günlük Aktif Ziyaret
0 K
Günlük Aktif Kullanıcılar

Güçlü İşbirlikleri

Türkiye’nin en çok gençlere yönelen sayfası olduk. Bunun kanıtı ise üniversiteler ile yapmış olduğumuz işbirlikleridir.

İşbirlikleri Reklamm

SadeceFinansReklamları

Bullekon olarak internet sitemizde ve diğer platformlarımızda sadece finans reklamları alıyoruz. Direkt niş alanı belirlenmiş ve kitlesi uygun reklam verme olanağı sağlıyor. Profesyonel reklam yönetimi ile birlikte birden fazla reklam seçeneğimizi deneyebilirsiniz.

YüksekMüşteriDönüşü

Çalışmış olduğumuz firmalardan olumlu dönüşler sağladık. Sitemizi ziyaret eden 1000 kişiden 84 reklam tıklaması, 38 kişide reklam veren firmanın müşterisi oldu. (Ortalama rakamlardır. Fazla veya eksik bir dönüşüm sağlayabilir)

KalitesiYüksekİçerikler

İnternet sitemize aldığımız reklamlarda önceliğimiz firmanın kalitesi ve daha sonra reklam görsellerinin (içeriğin) kalitesidir. Ziyaretçilerimize kalitesiz reklamlar göstermekten kaçınıyoruz. Hazırlamış olduğunuz görseller (içerikler) editörlerimiz tarafından incelenir ve size geri dönüş sağlanır. İsterseniz reklam görsel (içerik) tasarımını bizlere bırakabilirsiniz. Sizin için yeni reklam görselleri hazırlayabiliriz.