Teknik Analiz Eğitimi

Eğitim Puanı
4.9/5

Açıklama

Bu kurs sayesinde teknik analiz yeteneği kazanacaksınız. Tüm para piyasalarında bulunan hisse senetlerinin, döviz kurlarının ve kripto paraların grafiklerini açtığınızda onları anlayabilecek ve kendiniz alım satım yapabilir seviyeye geleceksiniz. Herkesin anlayabileceği dilde, yalın bir şekilde hazırlanmıştır. Testler ve ödevler ile desteklenmiştir.

Teknik analizin tüm püf noktaları anlatılmış ve yardımcı kaynaklar ile daha anlaşılır hale getirilmiş olan bu eğitim sayesinde, sizler de teknik analiz öğrenebileceksiniz. Bullekon olarak  yüz yüze eğitimlerimiz ve online eğitimlerimiz ile binlerce kişiyi para piyasalarıyla buluşturduk. Eğitimlerimiz şimdi de Udemy platformunda.

Kendi analizinizi yapmanızın ve bunu uygulamanızın ne kadar basit olduğu bu eğitimle öğreneceksiniz. Grafiklerden korkmamayı ve para kazanmanın verdiği o tatlı duyguya ulaşmayı öğrenecek ve uygulayacaksınız. Profesyonel olma yolunda atacağınız ilk adım bu eğitimdir. Piyasalara karşı özgüveniniz yükselecek, alım satım yaparken kimseden onay alma ihtiyacı duymayacaksınız.

Ömür boyu kullanım şansınız ile birlikte sürekli karşınızda bir muhattabınız olacak ve aklınıza takılan tüm soruları bizlere sorabileceksiniz. Kendinizi geliştirmekte ve korkunuzu yenmekte sizlere ömür boyu yardımcı olacağız.

Öğrencimiz olursanız, takıldığınız her noktayı bize 7/24 sorabilir bizi mentor olarak görebilirsiniz. Eğitimi satın almanız halinde bize haber vermeyi unutmayın.

Hemen eğitimi alın ve tanışalım 🙂

Eğitim İçeriği