Temel Analiz Eğitimi

Eğitim Puanı
4.7/5

Açıklama

Bu kurs sayesinde temel analiz yeteneği kazanacaksınız. Halka açık  tüm şirketlerin değerlendirmesini yapabilecek, tüm tablolarını yorumlayabileceksiniz ve kendinize ait profesyonel pozisyonlar alabileceksiniz. Herkesin anlayabileceği dilde, yalın bir şekilde hazırlanmıştır. Testler ve ödevler ile desteklenmiştir.

Sadece borsada değil normal hayatınızda da öğrendiklerinizi uygulayabilecek ve finans alanında en geniş yeri kapsayan temel analiz yöntemleri ile bakış açınızı değiştirebileceksiniz. Kendinize yeni bir meslek dalı oluşturmuş olacaksınız.

Temel analizin tüm püf noktaları anlatılmış ve yardımcı kaynaklar ile daha anlaşılır hale getirilmiş olan bu eğitim sayesinde, sizler de temel analiz öğrenebileceksiniz. Bullekon olarak yüz yüze eğitimlerimiz ve online eğitimlerimiz ile binlerce kişiyi para piyasalarıyla buluşturduk. Eğitimlerimiz şimdi de Udemy platformunda.

Kendi analizinizi yapmanızın ve bunu uygulamanızın ne kadar basit olduğu bu eğitimle öğreneceksiniz. Tablolardan korkmamayı ve para kazanmanın verdiği o tatlı duyguya ulaşmayı öğrenecek ve uygulayacaksınız. Profesyonel olma yolunda atacağınız ilk adım bu eğitimdir. Piyasalara karşı özgüveniniz yükselecek, alım satım yaparken kimseden onay alma ihtiyacı duymayacaksınız.

Ömür boyu kullanım şansınız ile birlikte sürekli karşınızda bir muhattabınız olacak ve aklınıza takılan tüm soruları bizlere sorabileceksiniz. Kendinizi geliştirmekte ve korkunuzu yenmekte sizlere ömür boyu yardımcı olacağız.

Bizleri instagram ve twitter hesaplarımızdan takip edebilir ve ayrıntılı bilgi isteyebilirsiniz. Ayrıca internet sitemizi ziyaret ederek işbirliklerimizi inceleyebilir ve bir birinden bilgilendirici blog yazılarımızı, görselleştirilmiş verilerimizi ve infografik gösellerimizi okuyabilirsiniz.

Öğrencimiz olursanız, takıldığınız her noktayı bize 7/24 sorabilir bizi mentor olarak görebilirsiniz. Eğitimi satın almanız halinde bize haber vermeyi unutmayın.

Hemen eğitimi alın ve tanışalım 🙂

Eğitim İçeriği