Finance Break

 

Ünlü ekonomistler,CFO’lar, CFA’ler ile finans konuşmaya hazır mısınız? Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün bu yıl 14.sünü düzenlediği Finance Break Finans Zirvesi 9-21-22-23 Aralık ve 28-29-30 Aralık tarihlerinde online olarak gerçekleşecek. Bullekon Ailesi olarak medya sponsoru olduğumuz bu organizasyona katılmanızı tavsiye ediyoruz.

 

İlk olarak Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nü kısaca tanıyalım.

 

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü

 

1953 yılında Robert Kolej bünyesinde İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti adı altında kurulan kulüp 1975′te İşletme Kulübü olarak anılmaya başlamış, 1990 yılında ise İşletme ve Ekonomi Kulübü adını almıştır. Şu anda pek çok ayrı koldan sayısız faaliyet gerçekleştiren İşletme ve Ekonomi Kulübü, Türkiye’de üniversite öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen ilk ve tek finans yarışması Boğaziçi Finance Challenge`ı,, Türkiye’nin ilk ve tek sanal yatırım yarışması olan Investimate’i düzenlemektedir. Pek çok konuda diğer öğrenci kulüplerine örnek teşkil eden “ilk”ler gerçekleştiren İK, Türkiye’yi ” Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü çizgisiyle Türkiye’nin öğrenciler tarafında çıkarılan ilk iş dünyası ve ekonomi dergisi Foreline’i çıkartan kulüp olmasının yanı sıra kısa adı İKTP olan İşletme Kulüpleri ve Toplulukları Platformu’nun da kurucularından biridir.

 

Detaylı bilgi için: https://www.ikboun.net/

 

Finance Break

 

Boğaziçi Üniversitesi’nin finans alanında en önemli etkinliği olan Finance Break’te, bu yıl  Popülizm ve Gelir eşitsizliği, Kripto para piyasaları, Risk yönetimi, Sürdürebilirlik ve Çevre finansmanı gibi her alandan dinleyicilere hitap eden pek çok konuya değinilecek.

Finans alanında uzman birçok ismi bir araya getirecek olan Finance Break, bu yıl 21-22-23 Aralık ve 28-29-30 Aralık tarihlerinde online olarak gerçekleşecek.

 

Finance Break, finans alanında özel sektörde ve akademide duayen olmuş kişiler ile bu alanda bilgi edinmek ve bu insanların deneyimlerinden faydalanmak isteyen, “Ne?” ve “Nasıl?” sorularına cevap arayan her yaştan ve farklı akademik düzeylerden katılımcıları buluşturmayı hedefliyor. Boğaziçi İşletme ve Ekonomi Kulübü olarak 6 gün boyunca finansın farklı alanlarını ve dikkat çeken başlıklarını konu edinen on sekiz farklı oturumda katılımcılarımızın ufkunu genişletmeyi ve farkındalıklarını artırarak finans alanında kendilerine ilgi alanlarına uygun bir kariyer yolu çizme konusunda yetkinlik kazandırmayı amaçlıyoruz.

Konuşmacılar

Türkiye’nin en köklü ve en büyük öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün Finans ve Teknoloji Alt Kurulunun düzenleyeceği Finance Break’te Chicago Üniversitesinden Pietro Veronesi, London School of Economics’ten Garrick Hileman,Oxford Üniversitesinden Nadine Strauss;Emre Alkin, Erkin Şahinöz, Yalın Alpay, Artunç Kocabalkan, Murat Sağman, Işık Ökte ve daha birçok değerli isim ağırlanacak.

Nasıl Katılabilirim?

 

Finance Break, üniversite öğrencilerine finansta en yeni konuları ele alarak gelecekte neler beklendiğini anlatırken, oturum sonu soru cevaplar ile katılımcılarına etkinlikte aktif bir şekilde yer alma olanağı da sağlıyor. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için https://financebreak.ikboun.net/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Organizasyon biletleri sınırlı sayıda olup, ücretlidir.

Bilet Satın Alma: https://biletino.com/tr/e-a2w/finance-break-2020/

Hediye bilet kazanmak için 18.12.2020 tarihine kadar sürecek çekilişimize instagram sayfamızdan (https://www.instagram.com/bullekon/?hl=tr) katılabilirsiniz.

Özel Finans İpuçları Alın
Finans alanında daha profesyonel olmak için bizlerden e-posta alın.
icon

Yorumlara Kapalıdır.