SANALBORSAM

Bullekon Ailesi olarak medya sponsoru olduğumuz bu organizasyona katılmanızı tavsiye ediyoruz. SanalBorsam , 14 Mart – 28 Mart 2022 tarihinde Kripto Para Ligi düzenlenecektir.

Eğitimleri ve üç yarışma ligiyle öğrencilere bambaşka bir sanal borsa deneyimi yaşatmayı amaçlayan ücretsiz yarışma SanalBorsam’ın kayıtları açıldı!

İTÜ Yatırım Kulübü

İTÜ Yatırım Kulübü 2002 yılında İTÜ İşletme Fakültesi Maçka Kampüsü’nde kurulmuş olan, üniversitelerin her bölümünden öğrencilerin katılabildiği çeşitli organizasyonlar gerçekleştiren, Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biridir.

İTÜ Yatırım Kulübü, yaptığı organizasyonların başarısı ve oluşturduğu nitelikli profil ile, 2013 yılında “İTÜ’nün En İyi Öğrenci Kulübü” ödülünü almaya hak kazanmıştır. Ayrıca 2009 yılında İTÜ Yatırım Kulübü’nün bir etkinliği olan GOBI, Üniaktivite tarafından “En İyi Uluslararası Organizasyon” seçilmiştir. “Yatırımın En Büyüğü Kendinize!” sloganıyla adını duyuran İTÜ Yatırım Kulübü, öğrencilerin ekonomi, borsa, yatırım ve buna benzer birçok konuda bilinçlenmelerini ve kendilerini bu yönlerde geliştirmelerini amaçlamakta olup aktivitelerini ve yıllık planlarını bu yönde sürdürmektedir. İTÜ Yatırım Kulübü hakkında detaylı bilgi almak için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İTÜ Yatırım Kulübü hakkında detaylı bilgi almak için sitesini ziyaret edebilirsiniz;

http://yatirimkulubu.org/

SanalBorsam Nedir?

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Yatırım Kulübü tarafından bu yıl 9. kez düzenlenecek olan SanalBorsam, öğrencilere finansal okuryazarlık konusunda bilgi verici eğitimler sunarken deneyim kazanmalarını amaçlayan, aynı zamanda ücretsiz olan bir yarışmadır. Yarışmacılar 100.000 TL değerinde sanal para ile işlem yaparak derecelendirilirler.

Öğrenirken Kazandıran Yarışma

Yarışmada belirli dereceye giren katılımcılar staj, burs, elektronik cihazlar gibi birbirinden kaliteli ödülün sahibi olurlar.

SanalBorsam Nasıl Gerçekleşiyor?

Lise, üniversite ve yüksek lisans öğrencilerinden oluşan katılımcılar uygulamadaki akademi kısmı ile borsa hakkında bilgiler edinir. Kripto Para Yarışması’nın başlamasıyla birlikte asıl heyecan ve rekabet başlar. Lig öncesi ve sırasında katılımcılara borsa hakkında çeşitli eğitimler verilir ve bu eğitimler sayesinde daha iyi bir yarışma deneyimi yaşanması amaçlanır.

Kripto Para ligine aşağıdaki link üzerinden katılabilirsiniz. 

Kayıt Linki:

https://finfree.page.link/yt8XizSArogSN3rE8

Sanalborsam Instagram Hesabımı:

https://www.instagram.com/sanalborsam/

Etkinlik Web Sitesi:

http://sanalborsam.org/

SanalBorsam’la bu yıl sen de risk almadan büyük oyna!

Özel Finans İpuçları Alın
Finans alanında daha profesyonel olmak için bizlerden e-posta alın.
icon

Yorumlara Kapalıdır.