SANALBORSAM YARIŞMASINA HAZIR MISINIZ?

SANALBORSAM İLE RİSK ALMADAN BÜYÜK OYNAYIN!

Medya Sponsoru olduğumuz ve İTÜ Yatırım Kulübü tarafından 02 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında 7.si düzenlenecek olan Türkiye’nin ilk sanal borsa yarışması olan SanalBorsam, yepyeni arayüzü ile bu sene de sizlerle! Bullekon Ailesi olarak bu yarışmaya katılmanızı tavsiye ediyoruz.

İTÜ Yatırım Kulübü

İTÜ Yatırım Kulübü 2002 yılında İTÜ İşletme Fakültesi Maçka Kampüsü’nde kurulmuş olan, üniversitelerin her bölümünden öğrencilerin katılabildiği çeşitli organizasyonlar gerçekleştiren, Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biridir.

İTÜ Yatırım Kulübü, yaptığı organizasyonların başarısı ve oluşturduğu nitelikli profil ile, 2013 yılında “İTÜ’nün En İyi Öğrenci Kulübü” ödülünü almaya hak kazanmıştır. Ayrıca 2009 yılında İTÜ Yatırım Kulübü’nün bir etkinliği olan GOBI, Üniaktivite tarafından “En iyi Uluslararası Organizasyon” seçilmiştir. “Yatırımın En Büyüğü Kendinize!” sloganıyla adını duyuran İTÜ Yatırım Kulübü, öğrencilerin ekonomi, borsa, yatırım ve buna benzer birçok konuda bilinçlenmelerini ve kendilerini bu yönlerde geliştirmelerini amaçlamakta olup aktivitelerini ve yıllık planlarını bu yönde sürdürmektedir.

İTÜ yatırım kulübü hakkında detaylı bilgi almak için sitesini ziyaret edebilirsiniz; Buraya Tıklayınız

SanalBorsam Nedir?

7.si Yatırım Finansman ana sponsorluğunda ve Invstr altyapısında düzenlenecek olan SanalBorsam; yarışmacılarına $1M vererek borsa üzerinden yaklaşık 2000 enstrüman ile işlem yaptırıyor ve deneyim kazandırıyor.

Oyna. Öğren. Kazan.

Finansal okuryazarlığa katkıda bulunmayı hedefleyen SanalBorsam, altyapısında bulunan akademiyi yarışmacılarına ücretsiz olarak sunarken çeşitli analizler ve haber bültenleri ile de yarışmacılarının gelişimini destekliyor.

 Peki, Ödüller Ne Olacak?

Geçtiğimiz yıllarda dereceye giren yarışmacılarına staj, work and travel, yurt dışı seyahatleri, dil eğitimleri, elektronik aletler gibi birbirinden güzel ödüller veren SanalBorsam; 7. kez sürpriz ödülleri ile yarışmacılarının karşısında olacak.

Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak yarışmada ilk 50’ye giren yarışmacılarını ödül gecesinde, sponsorları ve destekçileri ile bir araya getirecek.

Sen de kayıt ol, borsayı eğlenerek öğrenirken birbirinden güzel ödüllerin sahibi olma şansını yakala!

SanalBorsam site adresi: Buraya Tıklayınız

Özel Finans İpuçları Alın
Finans alanında daha profesyonel olmak için bizlerden e-posta alın.
icon

Yorumlara Kapalıdır.