Finance Break

Finance Break

Ünlü ekonomistler,CFO’lar, CFA’ler ile finans konuşmaya hazır mısınız? Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün bu yıl 13.sünün düzenlediği Finance Break Finans Zirvesi 9-13 Mart tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde QNB Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek. Bullekon Ailesi olarak medya sponsoru olduğumuz bu organizasyona katılmanızı tavsiye ediyoruz.

İlk olarak Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nü kısaca tanıyalım.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü

 

1953 yılında Robert Kolej bünyesinde İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti adı altında kurulan kulüp 1975′te İşletme Kulübü olarak anılmaya başlamış, 1990 yılında ise İşletme ve Ekonomi Kulübü adını almıştır. Şu anda pek çok ayrı koldan sayısız faaliyet gerçekleştiren İşletme ve Ekonomi Kulübü, Türkiye’de üniversite öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen ilk ve tek finans yarışması Boğaziçi Finance Challenge`ı,, Türkiye’nin ilk ve tek sanal yatırım yarışması olan Investimate’i düzenlemektedir. Pek çok konuda diğer öğrenci kulüplerine örnek teşkil eden “ilk”ler gerçekleştiren İK, Türkiye’yi ” Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü çizgisiyle Türkiye’nin öğrenciler tarafında çıkarılan ilk iş dünyası ve ekonomi dergisi Foreline’i çıkartan kulüp olmasının yanı sıra kısa adı İKTP olan İşletme Kulüpleri ve Toplulukları Platformu’nun da kurucularından biridir.

Detaylı bilgi için: Buraya Tıklayınız.

Finance Break

Boğaziçi’nin tek finans zirvesi olan Finance Break, Bu sene “Want to Break Free?” mottosuyla etkinlikte Yıkıcı Teknolojiler ve Değişen Ekonomi, Türkiye’de ve Dünyada Blockchain Ekosistemi, Yerel ve Global Piyasalar, Türkiye’de Sermaye Piyasaları, Fintech Dünyası gibi konu başlıkları işlenecek. Finans alanında uzman bir çok ismi bir araya getirecek olan Finance Break, bu yıl 9-13 Mart tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde QNB Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek. Finance Break’in en önemli özellikleri öğrencilere kampüste 5 gün boyunca finansın konuşma imkanı tanıması ve  finans dünyasında merak edilen soruların cevaplarını bulma fırsatı sunmasıdır.

Konuşmacılar

Herkesin merak ettiği ‘’Biz bu finans konularını kimlerle konuşacağız ve sorularımızı kimlere soracağız ?’’ sorularını hiç uzatmadan cevaplayalım.

Stratejik Yönetim Danışmanı Erkin Şahinöz, CFA Society’den Albert Krespin, Onursal Yazar ve İlke Takımoğlu, Danone Finansal Direktörü Alpan Yarar, PepsiCo CFO’su Deniz Alkan, Mercedes Benz Finansal Hizmetler CFO’su Gökmen Onbulak ve Kibar Holding CFO’su Sabri Tütüncü, TSPB Başkanı Dr. Alp Keler, BKM CEO’su Soner Canko ve Özge Çelik, Bloomberg HT’den Barış Esen, Işık Ökte ve Gizem Öztok Altınsaç, ana sponsorumuz QNB Finansbank’tan Ömür Tan ve daha bir çok değerli isim ağırlanacak.

Nasıl Katılabilirim?

Finance Break, üniversite öğrencilerine finansta en yeni konuları ele alarak gelecekte neler beklendiğini anlatırken, oturum sonu soru cevaplar ile katılımcılarına etkinlikte aktif bir şekilde yer alma olanağı da sağlıyor. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için Finance Break sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Organizasyon biletleri sınırlı sayıda olup, ücretlidir.

Etkinlik Ücreti: 30-90TL

Bilet Satın Alma: Buraya Tıklayınız.

 

Comments are closed.