Borsada Başarılı Olmak

Borsada başarılı olmak aslında kişiden kişiye değişecektir. Kimisi yüksek miktarlarda para kazandığında kendisini başarılı bulurken, bir başkası da doğru tahminler yapmasıyla kendisini başarılı bulur. Burada sizin başarıdan kastettiğiniz nedir? Öncelikle buna cevap bulmalıyız. Bu sorunun cevabını üçe bölelim ve tek tek cevaplayalım. Sizde size uygun olanı seçersiniz ve ona göre bir başarı elde etmiş olursunuz.

  1. Çok para kazanmak istiyorum
  2. Doğru tahminler yapmak istiyorum
  3. İkisini de birlikte yapmak istiyorum

Çok Para Kazanmak İstiyorum

Borsa gibi finansal piyasalara herkes çok para kazanmak için giriyordur demek yanlış olmayacaktır. Çok düşük bir azınlık vardır bunlar paranın alım gücünü dengelemek ve ek bir gelir sağlamak için bu piyasalardadır. Yani sizin bu düşüncenize sahip olan çok kişi var. Bu yüzden o kişilerden bir şekilde ayrılmanız gerekmektedir. Çok para kazanma hırsına kapılırsanız, ters tepebilir ve böylelikle daha çok para kaybedebilirsiniz. Buda demek oluyor ki ilk olarak duygularımızı kontrol etmemiz gerekiyor.

Duygularınızı kontrol edebilmeniz içinde bazı yeteneklere sahip olmanız gerekmektedir. Bu yetenekler finansal piyasalarda analiz yapma yeteneği olacaktır. Nereden alacağınızı nereden satacağınızı bilirseniz. Duygularınızı kontrol etmekte o kadar rahat ve basit olacaktır.

Çok para kazanmak kısa bir sürede de gerçekleşebilir, uzun bir sürede de gerçekleşebilir. Bunu ayarlamakta sizin stratejinize bağlı olacaktır. Ama strateji oluşturmanız içinde analiz yeteneklerine sahip olmanız gerekecektir. Eğer kısa sürede para kazanmak istiyorsanız Teknik Analizi, uzun sürede para kazanmak istiyorsanız Temel Analizi öğrenebilirsiniz.

Doğru tahminler yapmak istiyorum

Doğru tahminler yapmak bazı kişiler için büyük bir başarıdır. Finansal piyasalarda doğru tahmin yapanların sayısı çok azdır ve bu kişilerde etrafında çok değerli kişilerdir. Piyasaların işleyişini öğrenmek ve onları kontrollü bir şekilde takip edebilmek, işleme girmek her baba yiğidin harcı değildir. Korkmayın aslında söylendiği kadar zor bir durum değildir. Bu işi başaramayanlar genellikle kendisine güvenmeyen, kendisini geliştirmek istemeyen ve kısa yoldan para kazanmak isteyenlerdir. Eğer siz bu özelliklere sahip değilseniz ve bu alanda en iyi olmak istiyorsanız. Kendinize zaman ayırın ve en kısa sürede bu işi öğrenmeye bakın. Ekonomi hakkında yorum yapmak, sektörler hakkında bilgi edinmek ve geleceklerini görmek, şirketlerin geleceklerini tahmin etmenin en güzel yolu Temel Analizi öğrenmek olacaktır. Çünkü temel analiz sizlere bu yetenekleri kazandıracaktır. Neden teknik analiz öğrenmiyoruz derseniz aslında onu da öğrenmek gerekir ama yukarıda bahsettiklerimizi yapmak istiyorsanız Temel Analiz daha uygun olacaktır.

Ama kısa vadede doğru tahminler yapmak için ise Teknik Analizi öğrenmeniz elzemdir.

İkisini de birlikte yapmak istiyorum

Borsada Başarılı Olmak
Borsada Başarılı Olmak

Finansal piyasalarda hem çok para kazanmak istiyor hem de doğru tahminler yapmak istiyorum diyorsanız. Kendinize rahat bir ortam hazırlamanız ve en kısa sürede kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Ekonominin işleyişini öğrenmelisiniz, Piyasaları öğrenmelisin, etkileri bilmelisiniz, oran ve diğer hesaplamaları hızlı ve güzelce kullanmanız gereklidir, çizimlerinizi doğru yapmalısınız. Grafiklerin dillerini öğrenmeniz gerekmektedir. Böyle sırasıyla söylediğimde çok zor gibi gözüküyor olacaktır.  Bunları öğrenmek basittir fakat uygulamak çok zordur.

Eğer finansal piyasalarda başarılı olmak istiyorsanız gelin bizimle bu yola çıkın. Sizlere Borsa’nın tüm analiz çeşitlerini öğretelim ve başarılı bir yatırımcı profilinizi beraber oluşturalım. Yukarıda saydıklarımızı 12 saat gibi kısa bir sürede tam anlamıyla öğrenebilirsiniz. Evet o kadar saydığımız zor gözüken maddeler aslında 12 saatte öğrenilebileceğimiz maddeler. Tabii bunu öğrenmekte başarılı kişilerden olacaktır. Sizlere bu eğitimi verecek olan takım arkadaşlarımızın en az tecrübeye sahip olanı 8 senedir bu piyasalarda işlem yapıyor. Teknik ve Temel Analiz konusunda en iyisi olacaksınız.

Piyasada bir çok eğitim ile karşılaşabilirsiniz bu gayet normaldir. Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta birçok kişinin bizlerden eğitim aldıktan sonra kendi eğitimlerini çıkarmasıdır 🙂

Sizlerin daha iyi öğrenmeniz için eğitimimizde 7/24 anlık destek ekibimiz, ödevlerimiz, sunum dosyalarımız, ek kaynaklarımız, istediğiniz zaman izleyebildiğiniz videolar, istediğiniz her yerde izleyebileceğiniz platform desteklemesi gibi birçok fırsata ömür boyu sahip olacaksınız.

Sizler tam anlamı ile öğrenmeden sizleri rahat bırakmıyoruz. Bizlere istediğiniz zaman aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Bizler balık vermekten ziyade balık tutmayı size öğreteceğiz ve bu sayede kimseye muhtaç kalmayacaksınız. Kendi paranızı kazanmanın o tatlı duygusuna sahip olacaksınız. Borsada başarılı olmak için bizi rahatsız edebilirsiniz.

Diğer insanlar neden bizi tercih ediyor?

  • Donanımlı Bir Ekibimiz Var. – Alanında uzman ve lisanslara sahip bir ekibimiz var.
  • Kaliteli ve Güçlü Altyapıya Sahibiz. – Eğitimlerimizi Bilgisayar, Televizyon, Tablet ve Mobil cihazlarınızdan HD kalitede ve sorunsuz izleyebilirsiniz.
  • Güçlü İşbirliklerine Sahibiz. – Piyasanın en iyi kişilerinin ve kurumların takdirini almış ve onlarla işbirliklerine sahip bir ekibiz.
  • %100 Öğrenme Garantisi Veriyoruz. – Verdiğimiz destekler ve ilgimiz ile sizlere öğrenme garantisi veriyoruz.
  • Ömür Boyu Mentörlük Sağlıyoruz. – Eğitimi aldığınız bitti değil. Ömür boyunca size mentörlük yapıyoruz.
  • 7/24 Bire Bir Destek Veriyoruz. – Öğrencilerimiz ile 7/24 bire bir destek imkanı sağlıyoruz.
  • Beraber Pratikler yapıyoruz ve eksiklerinizi düzeltiyoruz. – Ödevleriniz üzerinde yenilerini çiziyor ve eksiklerinizi düzeltiyoruz.

Gelin eğitimlerimizi inceleyin : Teknik Analiz EğitimiTemel Analiz EğitimiOn Chain Analizi Eğitimi

Soysal Medya Hesaplarımızdan Bizlere Ulaşın : İnstagramTwitter

Yoruma Kapalı