13.Finans Kongresi

13.Finans Kongresi

Ünlü ekonomistler ve büyük şirketlerin CFO’ları ile tanışmaya hazır mısınız? ODTÜ İşletme Topluluğu’nun bu yıl 13. sünü düzenlediği Finans Kongresi 23-24 Kasım tarihleri arasında ODTÜ kampüsünde bulunan Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir. Bullekon olarak, Türkiye’de artık bir gelenek ve marka haline gelmiş olan organizasyonun bu seneki medya sponsorluğunu üstlenmiş bulunuyoruz.

13.Finans Kongresi’ni organize eden ODTÜ İşletme topluluğunu yakından tanıyalım.

ODTÜ İşletme Topluluğu

12 Şubat 1992 tarihinde kurulan topluluk, “İşletme Bilimine, bölümüne ve öğrencisine hizmet” olarak belirlediği misyonu doğrultusunda “Hep daha iyiye” felsefesi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. ODTÜ İşletme Topluluğu 1992 yılından bu yana yaptığı etkinliklerde her zaman yenilikçi olmayı önde tutmuş, benzer oluşum ve etkinliklere yön vermiş bir topluluk olma yolunda ilerlemiştir. Topluluk, Türkiye çapında düzenlediği Finans, Pazarlama&Reklamcılık, Liderlik, Girişimcilik vs. gibi konular hakkındaki etkinlikleriyle adından her zaman söz ettirmiştir. Ülkemizin en köklü eğitim-öğretim kurumlarının arasında yer alan Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin ve Türkiye’nin önde gelen öğrenci topluluklarından birisi olarak geleceğin üst düzey yöneticilerine ve girişimcilerine yaratıcılıklarını ortaya çıkartma fırsatı sunmak, kişilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve onlara pratik yapıp deneyim kazanacakları olanaklar sağlamak topluluğun temelinde yer almaktadır.

ODTÜ İşletme Topluluğu hakkında detaylı bilgi almak için sitesini ziyaret edebilirsiniz; Buraya Tıklayınız.

13.Finans Kongresi

Misyon: Finans ve ekonomi alanına ilgi duyan tüm Türkiye’deki üniversite öğrencileri ile alanında uzman ekonomistler ve şirketlerin finans departmanlarında bulunan üst düzey yöneticilerin buluşabileceği ve kıymetli bilgi ve deneyimlerini paylaşabilecekleri ortamı ve platformu oluşturmak.

Vizyon: Türkiye çapında finans alanında lider kulupçülük etkinliği olan Finans Kongresi’nin bütün üniversite öğrencileri tarafından marka olarak kabul görmesi.

23-24 Kasım 2019 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir. Gelin detayları birlikte inceleyelim;

2 gün sürecek kongrede toplam 12 oturum yapılacaktır.

En az 10 oturuma katılım sağlayan katılımcılara sertifika verilecektir.

QNB Finansbank Oturumuna katılan katılımcılara da QNB Finansbank Sertifikası verilecektir.

13.Finans Kongresi sitesi: Buraya Tıklayınız.

Şimdi de hepinizin merak ettiği konuşmacılar kısmına geliyoruz;

12.Finans Kongresi

Türkiye’de marka haline gelmiş Finans Kongresi’nin geçen sene 12.si düzenlenmiştir. Bu kongreye katılım çok yüksek düzeyde olup katılan katılımcıların büyük bir çoğunluğu tekrar katılacağını ve memnun kaldıklarını belirtmiştir.

İşte ODTÜ İşletme Topluluğu’nun düzenlediği Finans Kongresi’nin profesyonelliğini ve güçlü organizasyon yapısını buradan da görebiliyoruz.

12.Finans Kongresi’nin Verileri;

1000+ katılımcının katılmıştır,

Katılımcıların %87,7’sinin tekrar katılacağını belirtmiştir,

Katılımcıların %83,5  memnun ayrılmıştır.

13.Finans Kongresi:

Bu organizasyonu kaçırmak istemiyorsanız aşağıdaki linkten hemen kaydınızı yapabilirsiniz; Buraya Tıklayınız.

Son olarak 13.Finans Kongresi için hazırladığımız infografik görselimizi inceleyerek daha fazla bilgi alabilirsiniz; Buraya Tıklayınız.

 

Comments are closed.