Spinn Eğitim

Finans alanında kendinizi geliştirmek için birçok aktivite yapabilirsiniz. Bu aktiviteler genellikle eğitim ve online eğitim üzerine kuruludur.  Peki Finans Profesyonellerinin Buluşma Noktası olan Spinn Eğitim’den eğitim almaya ne dersiniz? Alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler sayesinde Finans alanında kendinizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Spinn Eğitim’i yakından tanıyalım.

Spinn Eğitim

Özellikle finans sektörüne yönelik eğitimleri ile konularında en iyilerini yetiştirmeyi amaçlayan Spinn Eğitim, işinde uzmanlaşmak isteyenleri o işin profesyonelleri ile bir araya getiriyor. ‘’Bilgi, tecrübe ile yoğurulduğunda anlam kazanır’’ felsefesiyle eğitmenlerini sektörün önde gelen uzmanlarından seçerken, herkes için ekonomi/finans okuryazarlığı, özellikle KOBİ’ler olmak üzere yöneticilerin bilmesi gereken finansal kavramları öğretme, ticari zeka ve yetkinliklerini geliştirme ve şirketlerde finans yöneticiliği için tüm bilgi alt yapısını sunma hedeflerini güdüyor. Ayrıca hem Türkiye ekonomisi, hem çalışılan yurtdışı pazarlardaki ekonomik gelişmeler hem de kur riski yönetimi üzerine sunduğu danışmanlık hizmetleri ile şirketlerin büyümesine doğrudan hizmet edecek katma değerli hizmetler üretiyor. Kişisel ve kurumsal çözümlerle ihtiyaca en uygun eğitim ve danışmanlık hizmetlerini belirlemek ve gerek çalışanlarınızın mesleki gelişimlerine gerekse şirketinizin büyümesine hizmet için sizleri Spinn Egitim ve Danışmanlık’ı tanımaya davet ediyoruz.

Spinn Eğitim Web Sitesi: https://www.spinnegitim.com/

Eğitimler

Spinn Eğitim birçok  alanda hem sınıf içi hem de online eğitimler sunmaktadır. Ekonomi ve Finans, Ticari Gelişim, Hukuk, Girişimcilik Eğitimleri, İş Hayatında Sağlıklı Yaşam gibi birçok başlıkta  kendinizi geliştirme imkanı bulacağınız güncel eğitimleri yukarıda belirttiğimiz  websitesinden takip edebilirsiniz.

Şimdi hepinizin merak ettiği  Eğitimciler kısmına gelelim. Spinn Eğitim alanında isim yapmış  çok geniş bir eğitmen kadrosuna sahiptir.

Simülasyon Oyunları

Spinn Eğitim firmalarınız için simülasyon oyunları hizmetini de sunmaktadır. Simülasyon oyunlarının amacı; bilgisayar başında, tüm çalışanların ayrı şirketlerin finansal yönetiminden sorumlu şekilde konumlandırıldığı, buna göre diğer şirketlerle rekabet ettiği ve aldıkları kararların finansal sonuçlarını anında görebildiği simulasyon oyunları sayesinde şirketinizin nakit akışı, karlılığı ve  büyümesi konusunda gözle görülür fark yaşayacaksınız. Şirket çalışanlarınızın aynı finans dilini konuşabilmesi ve finansal performansın belirleyicilerini her zamankinden daha iyi özümsemesi sayesinde hedeflerinize ulaşmakta çok büyük bir adım atmış olacaksınız. Bu oyunlar sonucunda; alınan kararların finansal sonuçları, aynı finans dilini konuşabilme, performans odaklı çalışma, hedefleri daha iyi kavrama, rekabet koşullarına daha iyi ayak uydurabilme, Efektif bütçe yönetimi gibi çıktılar alacaksınız.

Bullekon Ailesi olarak, Spinn Eğitim tarafından düzenlenen eğitimlere, Finans Alanında kendinizi bir üste seviyeye taşımak istiyorsanız mutlaka katılmanızı tavsiye ediyoruz.

Özel Finans İpuçları Alın
Finans alanında daha profesyonel olmak için bizlerden e-posta alın.
icon

Yorumlara Kapalıdır.