BUNDLE: Haberin ve Finansın Adresi

Bu yazımda size benim de yakından takip ettiğim ve çok sevdiğim ‘’ Bundle ‘’ uygulamasından bahsedeceğim. Finans ve ekonomi alanında birçok bilgiye, habere ulaşabileceğiniz bu uygulamayı gelin tanıyalım.

Bundle

Bundle

Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması olan Bundle, son dakika haberleri ve öne çıkan içerikleri okurlarıyla buluştururken, Premium Bültenlerle de okurlarına bambaşka bir deneyim sunuyor. Bundle Finans Bültenleri ile de finansa özel öğretici içerikleri okuyucuları ile buluşturuyor.

Bundle Finans Bültenleri; iş dünyası, ekonomi ve yatırımla ilgili aklınıza takılan sorulara cevap veren, bilgi dolu yazılar içeriyor. Her bültende bulabileceğiniz özel içerikler bazen geçmişten bir hikâye, bazen bir öğretici içerik olarak karşımıza çıkıyor.

Unutmayın, yatırımda en güçlü silahınız bilgidir.

Bundle içerikleri ile St. Agnes Ortaokulu’ndaki öğrencilerin borsadaki mucizesi, Isaac Newton’ın borsada batması gibi gerçek hayattan hikâyelerin yanında Bloomberg, Financial Times gibi prestijli kaynaklardan derlenen “Ekonomi nereye gidiyor?” sorusuna cevap bulabileceğiniz analizlerle yeni perspektifler kazanarak yatırım yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Piyasalar, dünyada olup bitenleri fiyatlar. En basit ifadeyle borsa yukarı giderken gelecek hakkında olumlu, aşağı giderken ise olumsuz düşünürüz. Bu bilgilere yatırımcı olarak ulaşmak ise hızlı dönen dünyamızda bir hayli zor hâle geliyor. Çünkü binlerce kaynak, on binlerce haberle dolup taşan internette önemli gelişmeleri ayıklamak hem yorucu hem de çok zaman alan bir şey. Bunun yanında, haber sitelerindeki rahatsız edici pop-up reklamlar ve bildirimler can sıkabiliyor. Bundle, dünyadan ve Türkiye’den tüm önemli gelişmeleri son dakika, öne çıkan ve İş&Finans bildirim kategorisini takip eden okurlarla buluşturuyor. Bunun yanında zamanın değerli olduğunu hissettiren Bundle, bildirimlerinde “tık avcılığına” izin vermeyerek diğer haber uygulamalarından farkını ortaya koyuyor.

Bundle’dan Bullekon’u takip etmek veya Bundle’ı telefonuna indirmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

Özel Finans İpuçları Alın
Finans alanında daha profesyonel olmak için bizlerden e-posta alın.
icon

Yorumlara Kapalıdır.