SanalBorsam Yarışmasına Hazır Mısınız?

 

Bu sene de Medya Sponsoru olduğumuz ve İTÜ Yatırım Kulübü tarafından 1 Şubat – 1 Mart  2021 tarihleri arasında 8.si düzenlenecek olan Türkiye’nin ilk sanal borsa yarışması olan SanalBorsam, yepyeni arayüzü ile bu sene de sizlerle!  Bullekon Ailesi olarak katılmanızı tavsiye ediyoruz.

 

İTÜ Yatırım Kulübü

İTÜ Yatırım Kulübü 2002 yılında İTÜ İşletme Fakültesi Maçka Kampüsü’nde kurulmuş olan, üniversitelerin her bölümünden öğrencilerin katılabildiği çeşitli organizasyonlar gerçekleştiren, Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biridir.

İTÜ Yatırım Kulübü, yaptığı organizasyonların başarısı ve oluşturduğu nitelikli profil ile, 2013 yılında “İTÜ’nün En İyi Öğrenci Kulübü” ödülünü almaya hak kazanmıştır. Ayrıca 2009 yılında İTÜ Yatırım Kulübü’nün bir etkinliği olan GOBI, Üniaktivite tarafından “En İyi Uluslararası Organizasyon” seçilmiştir. “Yatırımın En Büyüğü Kendinize!” sloganıyla adını duyuran İTÜ Yatırım Kulübü, öğrencilerin ekonomi, borsa, yatırım ve buna benzer birçok konuda bilinçlenmelerini ve kendilerini bu yönlerde geliştirmelerini amaçlamakta olup aktivitelerini ve yıllık planlarını bu yönde sürdürmektedir.

İTÜ yatırım kulübü hakkında detaylı bilgi almak için sitesini ziyaret edebilirsiniz;

https://yatirimkulubu.org/

SanalBorsam Nedir?

 

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından bu sene 8.si düzenlenen SanalBorsam Türkiye’nin ilk sanal borsa yarışmasıdır. SanalBorsam öğrencilere maddi kaygı duymadan borsa deneyimi yaşatmayı amaçlayan ücretsiz bir yarışmadır.

 

Nasıl Yarışılır ve Ödüller Neler ?

Yatırım Finansman ana sponsorluğunda ve Finfree altyapısında düzenlediğimiz yarışmamızda yarışmacılara 100.000 TL para verilir ve gerçek borsa değerlerinde bu sanal paranın yükseltilmesi beklenir. Yarışmada belirli dereceye giren katılımcılar staj, burs, elektronik cihazlar gibi birbirinden kaliteli ödüllerin sahibi olurlar.

 

Antrenman Ligi 1 Ocak – 1 Şubat asıl yarışma 1 Şubat – 1 Mart arasında Finfree uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir. 1 Şubat’tan sonra lige girişler kapanacaktır. Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilir ve otomatik olarak ana yarışma ligine girebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için:  https://finfree.page.link/GJ3bQ5ddYWVj7Lxi8

Katılım için SanalBorsam sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SanalBorsam site adresi: https://sanalborsam.org/

Comments are closed.