Kripto Para Piyasasında Kullanılan Terim ler

Kripto paraların babası olarak bilinen Bitcoin’in hızlı hareketlerinden sonra herkesin dikkatini çeken diğer kripto paralar bu piyasanın büyümesinde büyük bir etkiye sahip oldu. 3000’den fazla altcoin bulunmakta bunlarda aralarında bazı kategorilere ayrılmaktadır.Her seride 15 adet terim kullanılacaktır.

Bu piyasada para kazanmak istiyorsanız sizin için en uygun analiz çeşidi teknik analiz olacaktır. Kripto para piyasalarınında kendisine göre bazı terimleri mevcuttur. Diğer piyasalarda kullanılan bazı terimlerle örtüşselerde bu piyasanın kendisine özgü birçok terimleri mevcut. Aşağıda bulunan infografik sayesinde bazı terimleri öğrenebilirsiniz. Bu infografikte 15 adet terimi tanıyacaksınız. Her seride 15 adet terim kullanılacaktır.

Kripto Terimleri
Kripto Terimleri

Diğer piyasalarda bulunan mum formasyonları ve grafik formasyonları aynı şekilde kripto para piyasalarında da mevcuttur. Tek önemli olan yakalanması ve görmek zordur. Bunları yakalamak ve doğru işlemler yapmak istiyorsanız hemen karşınızda görebileceğiniz bir postere ihtiyacınız olabilir 🙂 Gelin sizi mum ve grafik formasyonlarımızla tanıştıralım.

Posterler : (%40 İndirimli)

Mum Formasyonları Posteri

Grafik Formasyonları Posteri

Eğitimler : (%30 İndirimli)

Teknik Analiz Eğitimi

Temel Analiz Eğitimi

Comments are closed.