14.Finans Kongresi

Ünlü ekonomistler ve büyük şirketlerin CFO’ları ile tanışmaya hazır mısınız? Odtü İşletme Topluluğu’nun bu yıl 14. sünü düzenlediği Finans Kongresi 28-29 Kasım tarihleri arasında Online olarak gerçekleştirilecektir. Bullekon olarak, Türkiye’de artık bir gelenek ve marka haline gelmiş olan organizasyonun bu sene de medya sponsorluğunu üstlenmiş bulunuyoruz.

Size çok güzel bir haber de vermek isteriz. Kongre nin tüm geliri Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı’nın  ‘Yeni Dünya Projesi’ne bağışlanacaktır.Yeni Dünya Projesi’nin amacı, eğitimde fırsat eşitliğine destek olmak üzere köy okullarında okuyan çocuklarımızı internet erişimli tabletlerle uzaktan ve dijital eğitimlerle buluşturmaktır. Bu düşünceli hareket için ODTÜ İşletme topluluğunu gönülden kutluyoruz…..

  1. Finans Kongresi’ni organize eden ODTÜ İşletme topluluğunu yakından tanıyalım.

ODTÜ İşletme Topluluğu

12 Şubat 1992 tarihinde kurulan topluluk, “İşletme Bilimine, bölümüne ve öğrencisine hizmet” olarak belirlediği misyonu doğrultusunda “Hep daha iyiye” felsefesi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. ODTÜ İşletme Topluluğu 1992 yılından bu yana yaptığı etkinliklerde her zaman yenilikçi olmayı önde tutmuş, benzer oluşum ve etkinliklere yön vermiş bir topluluk olma yolunda ilerlemiştir. Topluluk, Türkiye çapında düzenlediği Finans, Pazarlama&Reklamcılık, Liderlik, Girişimcilik vs. gibi konular hakkındaki etkinlikleriyle adından her zaman söz ettirmiştir. Ülkemizin en köklü eğitim-öğretim kurumlarının arasında yer alan Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin ve Türkiye’nin önde gelen öğrenci topluluklarından birisi olarak geleceğin üst düzey yöneticilerine ve girişimcilerine yaratıcılıklarını ortaya çıkartma fırsatı sunmak, kişilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve onlara pratik yapıp deneyim kazanacakları olanaklar sağlamak topluluğun temelinde yer almaktadır.

Odtü İşletme Topluluğu hakkında detaylı bilgi almak için sitesini ziyaret edebilirsiniz; https://businessclub.metu.edu.tr/

14.Finans Kongresi

ODTÜ İşletme Topluluğu’nun her yıl yaklaşık 900 katılımcıyı Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde ağırladığı, Türkiye’nin en büyük kulüpçülük etkinliklerinden biri olan Finans Kongresi bu yıl online olarak 28-29 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek!

Finans dünyasını daha yakından tanıyacağınız, global ve ulusal şirketlerin CFO’ları ve Ozan Bingöl, Atilla Yeşilada gibi birçok finans uzmanının tecrübelerini dinleyebileceğiniz 14.Finans Kongresi, bu sene “Ekonomik Düzen İçerisinde Yeni Bir Aktör: Koronavirüs” temasını ele alıyor olacak.

Her yıl Türkiye’nin dört bir yanından üniversite öğrencilerini ODTÜ’de ağırlayan Finans Kongresi, bu sene online platformda olması sayesinde mesafe engelini ortadan kaldırarak istediğiniz her yerden etkinliğimize katılabilme şansını sizlere sunuyor.

Etkinliğe katılıp network elde ederken aynı zamanda çok güzel bir amaca hizmet edebilirsiniz çünkü etkinliğin bilet gelirlerinin tamamının TEGV Yeni Dünya Projesi’ne bağışlanması ile birikte, etkinliğin online eğitim sürecinde maddi imkansızlıklar yüzünden eğitim alma imkanı olmayan çocukları tablet ve bilgisayarlar ile buluşturarak eğitimde fırsat eşitliğine destek olma amacı taşıyor.

14.Finans Kongresi’nin sertifikalı olduğunu hatırlatarak sizi Türkiye’nin finans alanında lider etkinliklerinden birinde yerinizi ayırtmanızı tavsiye ediyoruz!

14.Finans Kongresi sitesi: https://finanskongresi.net/

Bilet satış web sitesi: https://www.biletimgo.com/bilet-al-14-finans-kongresi-3461

Şimdi de hepinizin merak ettiği konuşmacılar kısmına geliyoruz;

 

13.Finans Kongresi

Türkiye’de marka haline gelmiş Finans Kongresi’nin geçen sene 13.sü düzenlenmiştir. Bu kongreye katılım çok yüksek düzeyde olup bütün biletleri tükenmişti. Katılan katılımcıların büyük bir çoğunluğu tekrar katılacağını ve memnun kaldıklarını belirtmiştir.

İşte ODTÜ İşletme Topluluğu’nun düzenlediği Finans Kongresi’nin profosyenelliğini ve güçlü organizasyon yapısını buradan da görebiliyoruz.

Bu organizasyonu kaçırmak istemiyorsanız aşağıdaki linkten hemen kaydınızı yapabilirsiniz; https://finanskongresi.net/

Bilet almak için;  https://www.biletimgo.com/bilet-al-14-finans-kongresi-3461

Comments are closed.