15.Finans Kongresi

Global ve ulusal şirketlerin CFO’ları ve Türkiye’nin önde gelen finans uzmanları ile tanışmaya hazır mısınız? 15. Finans Kongresi

ODTÜ İşletme Topluluğu’nun bu yıl 15’incisini düzenlediği Finans Kongresi 4-5 Aralık tarihlerinde yüz yüze ve online seçenekleri ile hibrit bir biçimde gerçekleşecektir. Bullekon olarak, Türkiye’de artık bir gelenek ve marka haline gelmiş olan organizasyonun bu sene de medya sponsorluğunu üstlenmiş bulunuyoruz. 4 Aralık tarihinde standımız ile biz de ODTÜ’deyiz. 

Finans Kongresi

15. Finans Kongresi
15. Finans Kongresi

ODTÜ İşletme Topluluğu’nun her yıl Türkiye’nin dört bir yanından gelen üniversite öğrencilerini Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde ağırladığı, Türkiye’nin en büyük kulüpçülük etkinliklerinden biri olan Finans Kongresi bu yıl hibrit sistemiyle 4 Aralık tarihinde yüz yüze ve online 5 Aralık tarihinde ise tamamen online olarak gerçekleşecek!

Finans dünyasını daha yakından tanıyacağınız, global ve ulusal şirketlerin CFO’ları; Ozan Bingöl, Atilla Yeşilada, Efe Bulduk gibi birçok finans uzmanının tecrübelerini dinleyebileceğiniz 15.Finans Kongresi, bu sene “Normalleşen Dünyada Evrimleşen Finans” temasını ele alıyor olacak.

Her yıl Türkiye’nin dört bir yanından üniversite öğrencilerini ODTÜ’de ağırlayan Finans Kongresi, bu sene hibrit sistemi ile online platformda mesafe engelini ortadan kaldırarak istediğiniz her yerden etkinliğe katılabilme şansını sizlere sunuyor.

15.Finans Kongresi’nin sertifikalı olduğunu hatırlatarak sizi Türkiye’nin finans alanında lider etkinliklerinden birinde yerinizi ayırtmanızı tavsiye ediyoruz!

15.Finans Kongresi sitesi

15.Finans Kongresi’ni organize eden ODTÜ İşletme Topluluğunu yakından tanıyalım

 ODTÜ İşletme Topluluğu

12 Şubat 1992 tarihinde kurulan topluluk, “İşletme Bilimine, bölümüne ve öğrencisine hizmet” olarak belirlediği misyonu doğrultusunda “Hep daha iyiye” felsefesi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. ODTÜ İşletme Topluluğu 1992 yılından bu yana yaptığı etkinliklerde her zaman yenilikçi olmayı önde tutmuş, benzer oluşum ve etkinliklere yön vermiş bir topluluk olma yolunda ilerlemiştir. Topluluk, Türkiye çapında düzenlediği Finans, Pazarlama & Reklamcılık, Liderlik, Girişimcilik vs. gibi konular hakkındaki etkinlikleriyle adından her zaman söz ettirmiştir. Ülkemizin en köklü eğitim-öğretim kurumlarının arasında yer alan Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin ve Türkiye’nin önde gelen öğrenci topluluklarından birisi olarak geleceğin üst düzey yöneticilerine ve girişimcilerine yaratıcılıklarını ortaya çıkartma fırsatı sunmak, kişilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve onlara pratik yapıp deneyim kazanacakları olanaklar sağlamak topluluğun temelinde yer almaktadır.

ODTÜ İşletme Topluluğu hakkında detaylı bilgi almak için sitesini ziyaret edebilirsiniz

Özel Finans İpuçları Alın
Finans alanında daha profesyonel olmak için bizlerden e-posta alın.
icon

Yorumlara Kapalıdır.