Reklam Ver

Banner Reklam

Teklif Al

Makale Reklam

Teklif Al

Kurumsal Reklam

Teklif Al

Sosyal Reklam

Teklif Al

Finansal dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Bullekon’un anasayfasında yer alan “banner” alanlarını markanızın veya ürünlerinizin (mal/hizmet) tanıtımı için değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda yazı içi banner alanlarının size daha faydalı olacağını düşünüyorsanız bu alanları da değerlendirebilirsiniz. Makale başlangıcı, makale ortası ve/veya makale sonu olmak üzere 3 farklı seçeneğin olduğunu unutmayın. Her iki reklam modelinde de süre minimum 10 gündür.

Bullekon basın bülteni, haber, duyuru, tanıtım metni, ürün/hizmet tanıtımı vs. olmak üzere içerik odaklı reklamları “Sponsorlu İçerik” kategorisinde değerlendiriyoruz. Bu kategorideki içerikler minimum 350 kelime olarak ve finansal alanda yazılar olmaktadır. Bu içerik süresiz olarak yayında kalır. Belirli bir süreden sonra silinmesi söz konusu değildir. Sponsorlu İçerik kategorisindeki makale reklamlar aynı zamanda Bullekon’un kurumsal sosyal medya sayfalarında (Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin) paylaşılmaktadır.

Finans Sektör profesyonelleri ve akademisyenler başta olmak üzere girişimcilerden yatırımcılara, kamu yöneticilerinden şirket ceo’larına, yazarlardan konuşmacılara, üniversite öğrencilerinden yeni mezunlara kadar çok geniş yelpazedeki profesyonel ve niş bir kitlenin takip ettiği özel bir mecra olan Bullekon’da kurumunuza ve hizmetlerinize dair inceleme yazısı yayınlatmak için bu kategoriyi kullanabilirsiniz. Bu kategorideki içerikler Bullekon’un profesyonel editör kadrosu tarafından oluşturulmaktadır. Hazırlanan içerik “Kurum Araştırması” kategorisinde süresiz olarak yayınlanır. “Kurum İncelemesi” kategorisindeki yer alan bu reklamlar aynı zamanda Bullekon’un kurumsal sosyal medya sayfalarında da (Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin) paylaşılmaktadır.

Finans Sektör profesyonelleri ve akademisyenler başta olmak üzere girişimcilerden yatırımcılara, kamu yöneticilerinden şirket ceo’larına, yazarlardan konuşmacılara, üniversite öğrencilerinden yeni mezunlara kadar çok geniş yelpazedeki profesyonel ve niş bir kitlenin takip ettiği özel bir mecra olan Bullekon’da kurumunuza ve hizmetlerinize dair tüm görsel içerikleriniz 100bin kişiyi aşan sosyal medya hesaplarımızda belirli gün ve zamanlarda paylaşımı yapılır. Ayrıca post reklamları, bio reklamları gibi birçok fırsatta bu kategoride yer almaktadır.

close

Hiç Bir Gelişmeyi KAÇIRMAYIN!

Bullekon Yayınlarından ve diğer kampanyalarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.