Ekonomi Dünyasının En Prestijli Etkinliği Delta’21 ile Tanışmaya Hazır Mısınız?

Ünlü ekonomistler ve  akademisyenler ile tanışmaya hazır mısınız?  İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi bünyesinde 2014 yılında kurulmuş olan Liderler Kulübü’nün düzenlediği Delta’21 etkinliği 3 Haziran 2021 tarihinde online olarak gerçekleşecektir. Aynı zamanda Bullekon olarak, Delta’21 etkinliğinin gümüş  sponsorluğunu üstlenmiş bulunuyoruz!  Bullekon Ailesi olarak katılmanızı tavsiye ediyoruz!

Delta’21

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi bünyesinde kariyer, girişimcilik ve diğer birçok sosyal alanda çalışmalarını yürüten Liderler Kulübü, düzenlediği etkinlikle sürekli değişen dünyada ekonomi bilimini işin uzmanlarıyla konuşacak ve en merak edilen soruları yanıtlayacak.

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi bünyesindeki Liderler Kulübü’nün bu yıl ilkini gerçekleştireceği Delta’21’de ekonominin en merak edilenleri, sanal para teknolojileri, dijitalleşme, finansal piyasalar ve çok daha fazlası detaylıca ele alınacaktır. Katılımcılar birbirinden değerli bilgiler edinerek kendini geliştirme ve öne çıkma fırsatı yakalayacak. Ayrıca, Delta’21’in katılımcılarına muhteşem hediyeleri olacak ve etkinlik katılımcılarına sertifika verilecektir.

Delta’21’e kayıt için bu adresteki kayıt formunu doldurabilirsiniz: https://forms.gle/5qJ7BBCi6Ck4ahaB8

Sürpriz hediyeler için Liderler Kulübü’nün Instagram hesabına https://www.instagram.com/iuliderler/?hl=tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Delta’21 Etkinlik Detayları

Etkinlik Yeri: Liderler Kulübü YouTube Kanalı

Tarih ve Saat: 3 Haziran Perşembe / 12.30

Konuşmacılar:

Şant Manukyan / İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Direktörü

Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu / Piri Reis Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü Öğretim Üyesi

Prof. Dr. Haluk Zülfikar / İstarmer Müdürü

Prof. Dr. Emre Alkin / Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi

Özge Ören / Cambridge Üniversitesi Öğretim Üyesi

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi bünyesinde 2014 yılında kurulmuş olan Liderler Kulübü, alanının liderleriyle lider adayı öğrencileri bir araya getirmek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Liderler Kulübü, öğrencilerin içindeki lider ruhu ortaya çıkarmayı hedeflemektedir.

Comments are closed.