Abone Ol

Tüm gelişmelerden ilk senin haberin olsun !

E-posta hesabın ile abone ol tüm gelişmeleri hemen mailine gönderelim ve hızlıca takip etmenin keyfini çıkarın. Merak etme mail adresini rahatsız etmeyeceğiz. (Haftada en fazla 3-4 e-posta alabilirsin ki buda rahatsız etmez)

Merak etme tüm bilgilerin gizli olacak. Tüm bilgilerinin kanunlar tarafından korunmakta. Güvenliğiniz önceliğimiz. Bunun için KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu), Gizlilik Politikası okuyunuz.

Neler Hakkında E-posta Alacaksın ? Sitemizde yayınlanan makaleler, önemli değişiklikler, forumda dikkat çeken konular hakkında ve sosyal medya paylaşımlarımız hakkında e-posta alarak bilgilendirileceksin.

Abone Olmak için yan taraftaki formu doldurmanız gereklidir. Abone olduğunuzda yayınlanan ilk makale ve paylaşımlarda bilgilendirme maili almaya başlayacaksınız. Aklınıza takılanları hemen bizlere bildirebilirsiniz.

Neden Abone Olmalıyım ?

Bullekon.com adresinde paylaşılan tüm paylaşımları anında mailinize gelmesi ve hızlıca takip edebilmen için.

Hangi içerikler postalanacak ?

İnternet sitemizde yayınlanan makaleler,forum ve sosyal medya paylaşımlarımız. Ayrıca önemli kampanaya ve bilgilendirmeler.

Nasıl Abonelikten çıkarım ?

Abone olduktan sonra sizlere gönderilen maillerde abonelikten çıkma linkinden veya direk bizlere bildire bilirsiniz.

Abone olduğunuzda gelen mailler Bullekon adında gönderilmektedir. Bunun dışında gelen mailler bizlere ait değildir ve Bullekon kesinlikle başka bir isimle mail göndermez. 

close

Hiç Bir Gelişmeyi KAÇIRMAYIN!

Bullekon Yayınlarından ve diğer kampanyalarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.