Hizmetler

Bullekon
Bullekon İktisat
Bu hizmet sayesinde iktisat hakkında yeni bilgiler öğrenebilir veya pekiştirebilirsiniz. Bullekon İktisat (BİKT01) hizmeti sizlere, iktisat grafikleri, önemli noktaları ve ders notları (v.b) hakkında paylaşımlar yapar. Genellikle İİBF Öğrencilerine hitap eden bu hizmetten faydalanmaya bakın.
Bullekon Yatırım
Bu hizmet sayesinde yatırım yapma becerilerini geliştirebilir ve piyasalarda ki kazanma oranınızı arttırabilirsiniz. Bilgilendirme ve yönetme bilgilerinin paylaşıldığı Bullekon Yatırım (BYTR01) Hizmeti sayesinde çok şey öğreneceksiniz. Bu hizmetten faydalanmaya bakın.
Bullekon Test
Bu hizmet sayesinde iktisat, borsa, ekonomi, kpss (v.b) konularda hazırlanmış testleri çözebilirsiniz. Bu sayede sitemizde okuduklarınızı anlamız adına bu testler sizler için mükemmel bir hizmettir. İstediğiniz zaman tekrar, tekrar çözebilir yanlış sayınızı azaltarak bilgilerinizi sağlam bir tabana oturtabilirsiniz.
Bullekon Forum
Bu hizmet sayesinde Forum sayfasında kendi konunuzu açabilir ve fikirlerinizi özgürce paylaşabilirsiniz. Herkes okuyabilir ve cevaplayabilir buda sizlerin fikirlerinizi geniş çaplı bir kitleye sunmanızı sağlar.
Bullekon SorCe
Bu hizmet sayesinde aklınıza takılan her konuyu bu hizmet sayfasından herkese açık bir şekilde sorabilirsiniz. Sorduğunuz soru hakkında bilgili takipçilerimiz cevap verecektir. Korkmayın eğer 2 gün içinde hiç bir cevap gelmezse bullekon sizlerin sorularınızı cevaplayacaktır. Yani sorularınız cevapsız kalmayacak sizlerde öğrenmekten geri kalmayacaksınız.
Bullekon EkoB
Bu hizmet sayesinde her şeyi tek bir noktadan takip edebileceksiniz. Bu sayede zamandan tasarruf edecek tüm konular hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bir birinden güzel istatistikler, makaleler ve birçok paylaşım tek noktada. Aslında bu hizmet Bullekon ta kendisidir. Bullekon.com ve instagram (@bullekon), twitter (@trbullekon) hesaplarımızı takip ederek an ve an takip edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bullekon.com tarafından verilen hizmetlerin hepsi ÜCRETSİZDİR. (Gösterge paketleri ve shop bölümünü kapsamamaktadır.)
Bullekon